3330 ДНК Trichomonas vaginalis (зіскоб, сеча. Якісне визначення)

Вартість — 150 грн.; термін виконання — 3 робочих дні.

Визначається фрагмент — специфічний для ділянку геномної послідовності T.vaginalis. Специфічність визначення — 94%. Чутливість визначення — не менше 100 молекул ДНК трихомонади в 5 мкл проби.

Чутливість тест-систем, заснованих на використанні методу полімеразної ланцюгової реакції, досить висока і значно перевищує чутливість традиційно використованого методу мікроскопії. ПЛР дозволяє виявляти в досліджуваних зразках навіть поодинокі мікроорганізми, що не можна порівняти по чутливості з культуральною методою.

Трихомоноз (трихомоніаз) — Венеричне захворювання,виявляється комплексним запальним ураженням різних ділянок сечостатевої системи.

Збудник — Trichomonas vaginalis.

Трихомоноз — антропонозна хвороба (інвазія). Передається статевим шляхом, через родові шляхи (немовляті), рідко — предметами особистої гігієни.

Потрапивши на слизову оболонку сечостатевих шляхів, T. vaginalis викликає запальну реакцію. Клінічно характерні свербіж, печіння, дизуричні розлади, болі при статевих актах.

Приблизно в 75% випадків свіжого тріхомоназа спостерігають серозно-гнійні виділення. У чоловіків T. vaginalis вражає уретру, насінні бульбашки, передміхурову залозу, куперови залози, сечовий міхур і ниркові балії; у жінок — переддень піхви і саме піхву, придатки яєчників, маткові труби, матку.

За трихомонозу часто розвиваються висхідні інфекції сечовивідних шляхів: цистити, пієліти, пієлонефрити. Ускладнення за трихомонадних уретритів у чоловіків виникають частіше, ніж за гонорейної інфекції (хронизация процесу майже в 100% випадків призводить до розвитку хронічного простатиту). Інфікування вагітних жінок призводить до ускладнень в перебігу вагітності, передчасним розривів плодових оболонок, передчасних пологів і народження дітей з низькою масою тіла.

Помічено зв’язок між трихомоніазом і безпліддям у жінок і запальними захворюваннями урінарного тракту у чоловіків.