Меділабс - Швидкість без шкоди для якості

На відміну від інших лабораторій, медична лабораторія Меділабс була створена молодими й прогресивними лікарями у 2013 році, які були незадоволені ні якістю досліджень, ні рівнем устаткування, який пропонували існуючі на той час лабораторії. Вони розуміли, що для правильної та вчасної допомоги своїм пацієнтам, їм необхідна діагностика, якій вони могли б довіряти.

Саме з метою забезпечення належного, високого рівня лабораторної діагностики, який би відповідав світовим стандартам, було прийнято рішення про створення принципово нового прогресивного діагностичного центру в м. Вінниці, з використанням надсучасного потужного обладнання від провідних світових виробників.

Саме тому:

  • Починаючи з 2013 року і до сьогодення, в Меділабс лише найновіше інноваційне обладнання, виключно оригінальні реактиви, рекомендовані виробником аналізаторів
  • Всі види аналізів, включаючи складні ПЛР-тести виконуються в день забору біологічних матеріалів (за винятком тих, що вимагають посіву на поживні середовища)
  • результати всіх аналізів, які виконуються за 1 день, за терміновим тарифом можна отримати за 2 години - пацієнти з області після ранкового відвідування нашої лабораторії можуть прийти до свого лікаря з готовими результатами вже в той же день (забір крові до 16)
  • закладка біохімічних тестів в аналізатор проводиться тричі на день, тому матеріал з усіх лабораторій обробляється в ту саму добу (забір крові до 14)
  • аналізи на тропонін і D-димер (перші маркери інфаркту міокарда, які впливають на вибір тактики лікування) виконуються на місці протягом 45 хвилин, що підвищує діагностичну точність і покращує прогноз захворювання. Крім того, результат кількісний, а не якісний, що дуже важливо для лікаря
Ми не жертвуємо якістю аналізів задля економії на витратних матеріалах і закуповуємо тільки оригінальні реактиви, рекомендовані виробником аналізаторів міжнародного преміум-класу BECKMAN, SIEMENS, SYSMEX, ROTOR-GENE та інші. При цьому вартість аналізів для пацієнтів залишається незмінною.

  • тільки в Меділабс ПЛР-аналізи виконуються в міській лабораторії без необхідності транспортування до Києва, що значно скорочує час отримання результату
  • аналізи на гормони проводяться за допомогою еталонного ІФА-аналізатора Backmann та виключно оригінальних реактивів, що високо цінується ендокринологами, при цьому вартість для населення практично не відрізняється від вартості в державних установах
  • діагностика глистних інвазій проводиться шляхом визначення ДНК паразитів методом ПЛР, що являється сучасним та ультраточним методом діагностики.

Наша команда

6

Дудник Євгеній Васильович

Директор лабораторії
9

Головцева Катерина Юріївна

Головний лікар
работ

Бурковська Наталія

Головна медична сестра
12

Базалицька Вікторія Леонідівна

Головний адміністратор
Ліцензія на роботу лабораторії Меділабс