Бажаєте 
прояснити ситуацію?
вберегти рідних?
виїхати за кордон?

Форма для попереднього запису!

Що таке ПЛР діагностика?

Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР або PCR) —  це метод молекулярної біології, спосіб значного збільшення малих концентрацій необхідних фрагментів ДНК або РНК в біологічному матеріалі (пробі).

Це тестування більш точне. Експрес-тести виявляють тільки непрямі ознаки коронавірусу і взаємодіють з антитілам, які знаходяться в організмі, якщо в ньому вже давно присутній вірус.

Специфічні тести для виявлення інфікування коронавірусом були розроблені вже протягом тижня після того, як китайські фахівці розшифрували його геном. ПЛР-тест дозволяє виявити навіть поодинокі копії вірусу.

Аналіз виконується досить швидко. До того ж, пацієнту не потрібно колоти палець або брати у нього кров з вени, що полегшує діагностику у дітей.

Порівняння Експрес та ПЛР діагностики коронавірусу

Особливості Експрес
тест
ПЛР
тест
Що
досліджує?
Антитіла до вірусу
Присутність
вірусу
Час на аналіз
Декілька годин
1 робочий день
Спеціальне
обладнання
Не потрібне
Потрібне якісне
обладнання та лабораторія
Що досліджує
Кров
Мазок з ротоглотки
Які обмеження?
Не працює на
ранніх термінах
захворювання
(до 5-6 днів)
Найкраще працює
вже в перші дні з
моменту інфікування!
Чутливість
Низька
Висока

Кому буде корисно здати тест на COVID-19?

Наявні симптоми

Всім тим, хто хворий або має симптоми вірусної інфекції, але після звернення у лікарню по тим чи іншим причинам отримали відмову в можливості пройти діагностику на коронавірсну хворобу.

Були у контакті з хворими

Всім, хто вступав в контакт з хворими на коронавірус та не хоче очікувати 14 днів, поки ситуація проясниться.

Повернулися з іншої країни

Всім, тим хто нещодавно повернувся з країни, в якій був спалах коронавірусної інфекції може мати носійство вірусу, але не мати симптомів.

Хто піклується про своє здоров'я

Щоб максимально виявити хворих чи носіїв, та попередити можливе поширення захворювання та продовження карантину у нашій країні.

Потрібно виїхати за кордон

В зв'язку з вимогами деяких країн потрібно мати з собою негативний результат ПЛР-тесту на англійській мові та з QR кодом.

Чому обирають саме нас?

Англ

Бланк на англійській

ПЛР – обов’язковий аналіз для виїзду за кордон. Зараз процедура потребує наявності офіційного перекладу результатів на англійську мову. Переклад здійснюється безкоштовно і надається за вимогою пацієнта.

Код3

Результати з QR кодом

В зв’язку з оновленими вимогами деяких країн, відтепер ми надаємо результат з QR-кодом на бланку. У разі сканування коду ви отримуєте інформацію про результат дослідження і посилання на сайт лабораторії.

Дий

Знімаємо з самоізоляції

Медична лабораторія Меділабс вповноважена Центром громадського здоров’я МОЗ України та має право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома».

Микро3

Власна лабораторія

  • Новітнє обладнання дозволяє робити діагностику значно швидше!​
  • Досвідчений персонал!​
  • Швидкість без шкоди для якості!​
  • Приймаєм тільки по запису – без черг!

Ціна тесту на COVID-19 у Києві

Тест на COVID-19 Ціна
ПЛР тест на COVID-19
950 грн
ПЛР тест на COVID-19 + IgM і IgG на антитіла до коронавірусу
1500 грн
ПЛР тест + Антиген на COVID-19
1790 грн

Щоб уникнути черг на тестування, ми просимо попередньо записуватись через форму на сайті, або за телефоном у робочі години!

Форма для запису

Як ми працюємо з ПЛР діагностикою коронавірусу?

1. Заявка на діагностику

Ви залишаєте заявку або телефонуєте до нас, обираєте зручний для Вас спосіб.
Ми зв'язуємось з Вами та погоджуємо дату забору аналізу! Ми формуємо графік попереднього запису, щоб уникнути черг та контактів з іншими людьми

2. Візит та забір біоматеріалу

Ви відвідуєте пункт забору аналізів у визначений час.
Забір проводиться згідно Наказу МОЗ України від 28.03.2020 № 722 одноразовими стерильними засобами та транспортуються до лабораторії в спеціальному транспортному середовищі!

3. Дослідження та результати

Аналіз матеріалу проводять в ПЛР лабораторії на надійному австрійському обладнанні.
Результат повідомляється в зручний для Вас спосіб (електронна пошта, СМС з паролем до Web архіву чи особисто клієнту на пункті забору)

4. Спокій та знання

Якщо результат негативний - ви просто радієте і продовжуєте жити далі.

Якщо результат позитивний -рекомендовано вжити заходів самоізоляції та звернутися до лікаря!

Дезинфекція після кожного відвідувача
Всі матеріали отримують індивідуальний код
Транспортування згідно стандартів МОЗ

Популярні запитання та відповіді на них

– за останні 3-4 години не вживати їжу, чистити зуби, полоскати рот/горло, курити, жувати жувальну гумку;

– за останні 6 годин до дослідження не використовувати лікарські засоби для зрошення ротоглотки (спреї) і препарати для розсмоктування (таблетки/пастилки та ін). Та не використовувати пастилки/спреї/цукерки та інше для освіження дихання.

Ми формуємо попередній запис, щоб уникнути черг!

Вартість ПЛР дослідження складає 950грн + забір матеріалу 60 грн

Ми працюємо відповідно до Наказу МОЗ України від 28.03.2020 № 722  Всіма ЗІЗ працівники забезпечені. Для клієнтів організовано попередній запис, щоб між прийомом був час продезенфікувати приміщення.

Це мазок із ротоглотки. Процедура зовсім безболісна!

Результат ми видаємо протягом 1 доби. Але ми намагаємось видати його швидше.
Якщо ви здасте аналіз до 11:00 ранку то результат буде через 7 годин!
Якщо ви здасте після 11:00 то результат буде до 9:00 ранку наступного дня.

Це ваш особистий вибір. Але зі свого боку хочемо наголосити, що доведений факт великої кількості безсимптомного перебігу хвороби. (Чим більше буде протестованих і виявлених безсимптомних вірусоносіїв, тим безпечніше від інфікування буде Вашим рідним, друзям та оточуючим.)

Результат ПЛР аналізу дійсний від 48 до 72 годин в залежності яка інстанція чи закордонна країна вимагає!

ВАЖЛИВО! Відлік часу починається з моменту здачі аналізу, а не отримання результату! Саме тому, наша пропозиція найкраща!

Відгуки про нашу роботу з COVID-19

Найкраща ціна у Києві на ПЛР діагностику коронавірусу!

1 500 грн

950 грн

Форма для запису

Наші супергерої

1m-1

Головцева Катерина

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР
работ

Бурковська Наталія

СТАРША МЕДИЧНА СЕСТРА
3m-1

Базалицька Вікторія

ГОЛОВНИЙ АДМІНІСТРАТОР

Чому ПЛР — це найкращий метод діагностики коронавірусу у Києві?

Пандемії супроводжують людство протягом тисячоліть. Чим більшого розвитку набуває медицина, тим складніші завдання постають перед бактеріологами, вірусологами, імунологами та іншими спеціалістами. Сьогодні ми стикнулись з черговою глобальною проблемою, рішення якої досі не знайдене. Та поки активно боротись із COVID-19 не виходить, доводиться вживати протиепідемічні заходи. Профілактика починається з елементарної гігієни, та закінчується лабораторною діагностикою.

На сьогоднішній день ПЛР — золотий стандарт діагностики коронавірусної інфекції. Наприклад, тільки за умови наявності офіційного негативного результату полімеразної ланцюгової реакції можна виїхати за кордон. Виникає резонне питання: чому в усьому світі за стандарт прийнято ПЛР, якщо існує ряд інших аналізів, інформативність яких доведена? Якщо ви вирішили здати тест на коронавірус у Києві, варто порівняти поширені та експериментальні тести.

Методи з доведеною ефективністю

  • ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція, PCR, polymerase chain reaction). Генетичне дослідження, засноване на пошуку фрагментів ДНК віруса. Генетична інформація фіксується в біоматеріалі (секреті носоглотки), після чого багатократно розмножується. Завдяки цьому спрацьовує аналізатор, налаштований саме на пошук “коду” COVID-19. Тому результат являється позитивним навіть тоді, коли мікроорганізм тільки-но потрапив на слизову. Не треба чекати відповіді імунітету, явної клініки або розвитку пневмонії. ПЛР ефективний з першого дня захворювання. Виконати ПЛР-тест у Києві можна в лабораторії МЕДІЛАБС.
  • ІФА (імуноферментний аналіз). Націлений на пошук антитіл, які виробляються у відповідь на агресію вірусних часток. Так як імунітет не може активізуватись миттєво, зазвичай ІФА стає позитивним на 7-8 добу після інфікування, приблизно коли з’являються симптоми. ІФА до антитіл гострої фази (IgМ) показує, чи хворіє пацієнт. Антитіла G навпаки — свідчать про формування стійкого імунітету. В цей період людина вже не є заразною, одужує або одужала і має мінімальні шанси інфікуватись повторно.
  • ІХЛА (імунохемілюмінісцентний аналіз). Також шукає антитіла, але володіє більшою чутливістю та точністю. Зокрема, відсутні хибно позитивні результати, тому ІХЛА краще підходить для діагностики.
  • Експрес-тест. Простий у використанні, не потребує спеціального обладнання, швидко показує результат. Але дає більше хибних результатів, тому не може використовуватись для остаточної діагностики. Його пропонують пацієнтам, які помітили неспецифічні симптоми (лихоманку, кашель) та хочуть швидко перевіритись.
  • Аналіз на антиген. Шукає вірусні частки, як і ПЛР. Більш доступний і швидкий, але досі немає точних даних про чутливість та специфічність метода.

Серед експериментальних текстів з недоведеною ефективністю відносяться тест-системи CRISPR, Northwestrn-пластирі та інші варіанти. Дослідження проводяться по всьому світі, тому можливо незабаром на ринок вийдуть нові тести на COVID-19. Та поки в Києві кращим варіантом являється ПЛР або ІХЛА в МЕДІЛАБС.

Контакти у Києві

м. київ,
проспект Перемоги, №108/1

час роботи

з 8.00 до 20.00
7 днів на тиждень

Телефон

м. Київ, вулиця оленівська, будинок №34

час роботи

з 8.00 до 20.00
7 днів на тиждень

Телефон

м. Київ, бульвар приймаченко марії, будинок №6

час роботи

з 8.00 до 20.00
7 днів на тиждень

Телефон