3223 Антитіла IgM до вірусу краснухи

Вартість — 140 грн.; термін виконання — 6 робочих днів.

За вагітності призначають аналізи на антитіла до інфекцій – токсоплазми, цитомегаловірусу та краснухи.

Визначаються два види антитіл – IgG і IgM, за якими судять про зустріч зі збудником інфекції, а також про час цієї зустрічі.

Антитіла IgM до вірусу краснухи з’являються у гострий період інфекції: у перший день висипань — у 50% хворих, за 5 днів — понад 90%, за 11-25 днів — у всіх хворих. Наявність специфічних антитіл класу IgM свідчить про нещодавнє зараження краснухою (в межах 2 міс.). За 6 тижнів після висипань антитіла класу IgM виявляють у 50% хворих, проте у деяких випадках вони можуть зберігатися до 1 року. За уродженої інфекції антитіла IgM виявляють одразу після народження, вони зберігаються до 6 місяців у 90-97% новонароджених. Хибнопозитивні результати дослідження антитіл класу IgM можуть бути отримані у хворих, інфікованих парвовірусом В19.

Часто пацієнти отримують невизначений результат – «сіра» або «невизначена» зона. І їм рекомендують перездати аналіз через 2 тижні. Це можна собі дозволити, якщо ви тільки готуєтеся до вагітності. АЛЕ: при вагітності чекати не можна! Такі аналізи повинні відразу переглядатися більш точними методами ..

Швидкі уточнюючі методи діагностики: Використовуються два способи: що підтверджують аналізи методом імуноблот і аналіз на авидність антитіл IgG.