Бажаєте 
дізнатись свій COVID-статус?
впевнитись в безпеці для оточуючих?
перевірити імунітет до коронавірусу?

Залишіт номер для консультації!

Що таке ІФА/ІХЛА?

Імуноферментний (ІФА) та імунохемілюмінісцентний (ІХЛА) аналізи – це методи серологічного дослідження, направлені на виявлення антитіл в сироватці крові людини. Реакції широко використовуються для діагностики інфекційних та аутоімунних захворювань. Але в розрізі епідемії коронавірусної хвороби ІФА/ІХЛА набули ще більшої популярності.

Сьогодні описані діагностичні методи використовують тоді, коли необхідно дізнатись стан імунітету пацієнта. Це важливо, коли в секреті слизової вірусу вже немає і ПЛР може бути неефективною (від 7 доби з моменту інфікування). Наприклад, титр антитіл М перевищує норму в розпалі хвороби. Крім того, ІХЛА до імуноглобулінів G показує, чи перехворіла людина раніше і чи сформувався в неї імунітет.

Чутливість ІХЛА не менша, ніж чутливість золотого стандарту в тестуванні на COVID-19 – ПЛР. Інформативність ІФА дещо нижча, але все ще дуже висока (чутливість сягає 98%). Це означає, що серологічні реакції – гарна альтернатива ПЛР-тесту, особливо якщо з моменту інфікування орієнтовно пройшло більше тижня.

Порівняння ІФА та ПЛР тесту на коронавірус

Особливості ІФА
тест
ПЛР
тест
Що
досліджує?
Антитіла до вірусу
Присутність
вірусу
Час на аналіз
2 години
1 робочий день
Спеціальне
обладнання
Потрібне якісне
обладнання та лабораторія
Потрібне якісне
обладнання та лабораторія
Що досліджує
Кров
Мазок з ротоглотки та носа
Які обмеження?
Після 5 доби з моменту захворювання
До 10 доби з моменту захворювання
Чутливість
Висока
Висока

Кому буде корисно здати тест на антитіла до COVID-19?

З’явилась типові симптоми

Сухий кашель, задишка, біль в грудях, підвищення температури тіла, спотворення нюху, виражена загальна слабкість, болі в животі після п'яти днів – це лише основні з багатьох симптомів коронавірусної хвороби.

Хочете впевнитись, що перехворіли на коронавірус

Для цього необхідно здати ІФА/ІХЛА на імуноглобуліни М та G або тільки на антитіла G. Цей показник свідчить про «довготривалий» імунітет

Були у контакті з хворими

Хоча найкращим методом діагностики вважається ПЛР, з появою активної симптоматики після п'яти днів з великою вірогідністю позитивним буде також результат серологічної проби

Не хочете наражати на небезпеку близьких

Якщо ви плануєте контактувати з рідними, важливо перед цим впевнитись у власному здоров’ї. Адже коронавірус – висококонтагіозна інфекція

Якщо у вас є запитання - залишіть свій номер на сайті, або зателефонуйте нам у робочі години!

Форма для зворотнього зв'язку

Як ми проводимо ІФА/ІХЛА діагностику?

1. Оберіть локацію

У нас є три пункти забору у Києві, оберіть який вам зручніше та приходьте. Якщо у вас залишились питання чи ви не впевнені який вид тесту потрібно зробити - проконсультуйтесь у свого сімейного лікаря або зателефонуйте нам. Ми з радістю відповімо на усі ваші питання!

2. Забір крові

В пункті забору медсестра набере необхідну кількість венозної крові для проведення аналізу Забір проводиться згідно Наказу МОЗ України від 28.03.2020 № 722 одноразовими стерильними засобами та транспортуються до лабораторії в спеціальному транспортному середовищі!

3. Діагностика

Аналіз проводиться на спеціальному апараті MAGLUMI 2000, який автоматично досліджує сироватку крові на предмет антитіл Результат повідомляється в зручний для Вас спосіб (електронна пошта, СМС з паролем до Web архіву чи особисто клієнту на пункті забору)

4. Спокій та знання

Підвищений титр імуноглобулінів M свідчить про активне захворювання, заразність пацієнта та необхідність в ПЛР-тестуванні. Підвищений титр імуноглобулінів G вказує на те, що людина вже перехворіла та має стійкий імунітет. Вона не заразна і має низькі шанси інфікуватись повторно.

Популярні запитання та відповіді на них

Необхідно здавати кров натще, щоб реакція пройшла адекватно.

ІХЛА до IgM – 550 грн

ІХЛА до IgG – 450 грн

Ми працюємо відповідно до Наказу МОЗ України від 28.03.2020 № 722  Всіма ЗІЗ працівники забезпечені. Для клієнтів організовано попередній запис, щоб між прийомом був час продезенфікувати приміщення.

Забір крові виконується кваліфікованою медсестрою, за допомогою стерильної одноразової вакуумної пробірки. Ми не використовуємо шприці.

Якщо здати біоматеріал до 10 години ранку то результат отримаєте в той же день з 17:00 до 18.00 години. Якщо здати після 10 ранку то результат прийде до 10 ранку наступного дня.

Це ваш особистий вибір. Але зі свого боку хочемо наголосити, що доведений факт великої кількості безсимптомного перебігу хвороби. (Чим більше буде протестованих і виявлених безсимптомних вірусоносіїв, тим безпечніше від інфікування буде Вашим рідним, друзям та оточуючим.)

Відгуки про нашу роботу з COVID-19

Ціна у Києві на ІФА діагностику коронавірусу!

IgM - 700 грн

IgM - 550 грн

IgG - 600 грн

IgG - 450 грн

Є питания - залиште номер і ми перетелефонуємо

Наші супергерої

1m-1

Головцева Катерина

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР
работ

Бурковська Наталія

СТАРША МЕДИЧНА СЕСТРА
3m-1

Базалицька Вікторія

ГОЛОВНИЙ АДМІНІСТРАТОР

Контакти у Києві

м. Київ, проспект Перемоги,
будинок №108/1

час роботи

Щодня 8:00 – 20:00

Телефон

м. Київ, вулиця оленівська, будинок №34

час роботи

Щодня 8:00 – 20:00

Телефон

м. Київ, бульвар приймаченко марії, будинок №6

час роботи

Щодня 8:00 – 20:00

Телефон

м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 101

час роботи

Щодня 8:00 – 20:00

телефон