Для отримання максимально достовірних результатів дослідження необхідно дотримуватися певних правил підготовки до проведення даних досліджень.

Крім загальних правил, існує ще ряд важливих рекомендацій по підготовці до окремих досліджень. Тому краще заздалегідь уточнити це у свого лікаря або запитати про особливості і умови проведення конкретних аналізів у працівників лабораторії Меділабс.

При зборі матеріалу для дослідження в домашніх умовах (наприклад, кал, сеча) не рекомендується використовувати ємкості, які вже були використані перед цим (посуд, баночки і тд.), це може вплинути якість та достовірність результатів дослідження.

Важливо:

  • Правила підготовки до різних аналізів можуть відрізнятися і мати свої особливості.
  • Для збору матеріалу для дослідження в домашніх умовах (наприклад, сеча, кал) необхідно зарання підготувати спеціальний контейнер.
  • Якщо ви не підготували контейнер для збору сечі, ви можете придбати його безпосередньо у відділенні лабораторії Меділабс і одразу здати аналіз сечі.
  • Години прийому матеріалів для дослідження в відділеннях лабораторії Меділабс можуть відрізнятися між собою. Прийом матеріалів в центральній лабораторії м. Вінниці за адресою вул. Матроса Кішки 10Г, проводиться з 8:00 до 16:00.
  • Прийом лікарських препаратів, куріння, вживання алкоголю, надмірне фізичне навантаження, відбування бані або сауни, можуть впливати на результати лабораторних аналізів.