6135 Загальний білок

Вартість — 50 грн.; термін виконання — 1 робочий день.

Загальний білок складається з амінокислот і являє собою сумарну кількість білків у сироватці крові. В аналізі крові загальний білок дозволяє визначити захворювання нирок, печінки, наявність онкологічних захворювань. Загальний білок бере участь у згортанні крові, імунних реакціях, транспортуванні гормонів, білірубіну, жирів до органів і тканин організму, підтримує кислотно-лужний баланс і виконує деякі інші функції.

Будь-яке, навіть незначне відхилення від норми вмісту загального білка може свідчити про порушення в організмі і вимагає консультації кваліфікованого фахівця.

Підвищений вміст загального білка сигналізує про наявність гострих хронічних захворювань, хвороб печінки,  артриту або ревматизму, про виникнення онкологічних захворювань.

Якщо загальний білок в аналізі крові має низький показник, це може свідчити про панкреатит, різні захворювання печінки, кишечника, нирок, порушення функції шлунково-кишкового тракту, онкологічні захворювання і кровотечі.

Разом з тим, показник білка може змінювати своє значення при голодуванні або підвищених фізичних навантаженнях. У випадках, коли рівень загального білка відхиляється від нормальних значень, для постановки діагнозу показника загального білка недостатньо. Дати більш точну оцінку результатам аналізу, поставити вірний діагноз і призначити лікування може тільки досвідчений лікар.