ПРО МЕДІЛАБС

 

Історія ТОВ «Діагностичний центр «МЕДІЛАБС» починається з липня 2013 року, коли група молодих лікарів зрозуміла, що рівень устаткування багатьох місцевих лабораторій на той час не відповідає вимогам сучасних медичних стандартів. Саме тоді було прийнято рішення створити в Вінниці прогресивний діагностичний заклад з використанням надсучасних моделей устаткування провідних виробників, який би надавав принципово новий, технічний рівень діагностики, гідно відповідаючий вимогам сьогодення. Аналізи крові, сечі, мазків та ін. вінничани мають отримувати швидко з максимально можливою на цей день достовірністю результатів.

Всі аналізатори лабораторії мають найсучасніше та найновітнє технічне забезпечення і всі апарати, що закуповуться, є флагманськими моделями серед існуючих на сьогодняшній день. За час існування кількість аналізаторів збільшилась до одинадцяти. Всі апарати є цілком автоматичними, що відображує світові стандарти медичної техніки, коли вплив людського фактору на результати дослідження виключається. Спеціалісти удосконалювали свої навички на спеціалізованних внутрішньоукраінських та закордонних практичних курсах, що дозволяє ім повноцінно використовувати всі технічні можливості нашої апаратури. Весь медичний персонал постійно підтримує фаховий рівень, відвідуючи всі можливі наукові та практичні конференції та має достатній досвід для виконання досліджень будь-якої складності.

Переважну кількість досліджень лікарі призначають проводити у комплексі: аналіз крові, огляд у терапевта, ультразвукове дослідження (УЗД), магнітно-резонанасна томографія (МРТ), комппьютерна томографія (КТ), денсітометрія і таке інше.

Тому зрозуміло лабораторія МЕДІЛАБС діє разом з партнерами:

 

 

Відкрито декілька пунктів забору в наступних містах вінницької області:

м. Бар (вул. Каштанова, 34, 3 поверх, каб. 54 (063) 106 04 81; (068) 631 78 05); м. Бершадь (вул. Будкевича, буд.2, Бершадська ОЛІЛ, 4 поверх, каб. 426 (063) 106 04 88; (068) 631 79 06); м. Тульчин вул. М. Леонтовича, 114, Тульчинська ЦРЛ, каб. 9 (063) 106 04 48; (068) 631 64 30)