2007 Онкомаркер шлунка (СА 72-4)

Вартість — 240 грн.; термін виконання — 4 робочих дні.

СА-72-4 — білок, котрий виробляється у багатьох тканинах плоду (майбутньої дитини), проте майже не визначається в організмі дорослої людини.

Рівень цього маркера раку підвищується у сироватці крові хворих, що страждають на злоякісні пухлини епітелію залоз при карциномі шлунку, товстої кишки, яєчників, легень.
Дуже висока специфічність СА-72-4 для визначення карциноми шлунку. Ефективно використовувати тест за необхідності розрізнити злоякісні чи доброякісні у пацієнта захворювання шлунково-кишкового тракту.

Наступне високоефективне застосування СА-72-4 має для діагностики карциноми яєчника. Надійність визначень підвищується за умови поєднання з тестом СА-125 (білок присутній у епітелії яєчників) і допомагає розрізнити злоякісне чи доброякісне утворення.

Норма 5.6-8.2 ЕД/мл

Підвищення концентрації:

  • рак шлунку, яєчників, молочних залоз, товстого кишковика, легень, підшлункової залози, ендометрія
  • доброякісні захворювання (панкреатит, цироз печінки, легеневі захворювання, доброякістні захворювання яєчників, кісти яєчників, ревматичні захворювання, гінекологічні хвороби, патології грудей, доброякісні захворювання шлунково-кишкового тракту)