6130 Магній

Вартість — 50 грн.; термін виконання — 4 робочих дні.

У стані стресу, магній в організмі здатний знижуватися до критичного рівня. Ще більше погіршує ситуацію недостатнє його надходження з їжею.

Солі магнію відносяться до регуляторів роботи нервової системи. Недолік в них веде до підвищеної збудливості і порушення м’язових скорочень.

За участю солей магнію відбувається фосфорно-кальцієвий обмін, необхідний для кісткової тканини. При його дефіциті порушується утворення зубів і кісток.

Магній має судинорозширювальну і спазмолітичну дію. Недолік в ньому призводить до порушення серцево-судинної системи і підвищення артеріального тиску.

Магній в організмі стимулює перистальтику кишечника. Дефіцит магнію знижує активність ферментів і роботу травної системи. Основна потреба в солях магнію заповнюється за рахунок хліба та виробів з круп. Він входить до складу всіх рослин, але найбільша його концентрація в злакових культурах, бобових, лісових горіхах, мигдалі, вівсяних пластівцях і гречаній крупі.

Оптимальне засвоєння магнію відбувається разом з вітаміном В6, тому доцільно приймати комбіновані препарати магнію, а в їжі поєднувати продукти містять магній і вітамін В6 — це сир, вівсяна і гречана крупи, хліб грубого помелу, соя.