3450 Хелікобактер (антитіла IgG). Helicobacter pylori

Вартість — 140 грн.; термін виконання — 6 робочих днів.

Helicobacter pylori є грамнегативною рухливою спіралеподібною бактерією, яка паразитує в складках слизової оболонки шлунку. Інфікування Helicobacter pylori є головною причиною хронічного гастриту і виразкової хвороби.

Крім того, ця бактерія є причиною більшості випадків лімфоми(форми онкогематологічних захворювань, що характеризуються проліферацією клітин лімфоїдної тканини, пов’язаної із слизовою оболонкою травного тракту). Встановлено, що інфекція досить широко поширена і серед дуже молодих вікових груп(дітей і підлітків). Основним резервуаром інфекції є Н. pylori- позитивні особи, і внутрішньосімейні контакти між членами сім’ї є найбільш важливим шляхом передачі, в основному, в ранньому дитинстві.

Виявлення H. pylori IgG антитіл є стандартним інструментом для дослідження епідеміології інфекції. Тест використовується для скринінгу безсимптомних випадків хвороби у осіб з сімей хворих із захворюваннями, пов’язаними з інфекцією H. pylori.

При інфікуванні людини штамами H.pylori, експресуючих білок CagA, в організмі людини продукуються антитіла, специфічні до цього антигену.Антитіла до білка CagA трапляються в 80-100% пацієнтів з виразковою хворобою дванадцятипалої кишки і у 94% хворих раком шлунку. Тому виявлення антитіл, специфічних до білка CagA, є інформативним маркером в діагностиці виразкової хвороби дванадцятипалої кишки і раку шлунку.

 

Дихальний тест

Аналіз кала