3421 Антитіла IgM до Mycoplasma pneumoniae

Вартість — 160 грн.; термін виконання — 4 робочих дні.

Антитіла класу IgG виявляються у крові за 15-20 днів після захворювання і виявляються ще 1-2 роки після одужання. Збільшення вмісту антитіл IgG взятих з проміжком у 2 тижні, говорить про активну інфекцію або реінфекцію (антитіла класу IgM у крові іноді вже можуть не виявлятися). Оскільки антитіла класу IgG з’являються пізніше, аніж IgM, то лабораторну діагностику мікоплазмової інфекції слід проводити одночасним призначенням тестів на визначення двох класів антитіл.

Антитіла до Mycoplasma pneumoniae IgG показник наявної або перенесенной інфекції.

Mycoplasma pneumoniae — вид бактерій, які викликають у людини захворювання, які протікають по типу бронхітів, фарингітів, трахеїтів, пневмоній. Мікоплазмові пневмонії (іноді їх звуть «атипічні пневмонії») можуть складати до 20% від загальної кількості пневмоній.

Джерело інфекції — хвора людина або носій. Інкубаційний період триває від 4 до 25 днів. Мікоплазмові пневмонії розвиваються як правило поступово, з характерним сухим виснажуючимкашлянням, іноді із малими мокротами. Температура збільшується до 38 °С, часто може буту субфебрильною чи нормальною. З’являється першіння в горлі, кашель, заложеність носу з вираженою гиперемією слизової оболонки рота й глотки. Якщо до процесу залучаюься бронхи, то з’являеться жорстке дихання та сухе хрипіння.